Varianty pobytů

Varianta I. *

Chcete jet na školu v přírodě bez programu?
Vyberte si jeden z našich objektů a zbytek nechte na nás. Zajistíme Vám kvalitní dopravu, vyřešíme veškeré specifické požadavky na stravu, vše nahlásíme na hygienu a u místního lékaře.
Navíc Vám zajistíme pojištění na storno pobytu v případě nemoci.

* JEDNODENNÍ NEBO VÍCEDENNÍ ZÁŽITKOVÝ PROGRAM
Rádi přijedeme a zajistíme pro Vaše děti den plný her a zážitků formou zážitkové pedagogiky. Děti budou mít na starosti po celý den naši instruktoři a s nimi se děti rozhodně nudit nebudou.
Pro 2 třídy posíláme 3 instruktory.
Cena 290 Kč/žák/1 den.

Varianta II.

Tento způsob ŠvP u nás školy vyhledávají nejčastěji.
Po celou dobu pobytu se naši instruktoři starají o děti vždy od 13 hodin do večerky. Noční hlídání do půlnoci a dále noční pohotovost je také zajištěno a zdravotník s plně vybavenou lékarničkou je samozřejmostí.

Na výběru našich instruktorů si dáváme velmi záležet. Kritéria jsou přísná a téměř každý z vybraných instruktorů projde výběrovým pohovorem, školením, testem a zdravotní prohlídkou.
Ve většině případů se jedná o absolventy VŠ nebo vybrané studenty se zkušeností s prací s dětmi.