Proč s námi

Naše spolupráce se školami nespočívá pouze v zajišťování ubytování a dopravy, ale především v tvorbě kvalitního a plnohodnotného programu během celého pobytu, který řídí naši instruktoři spolu s vedoucími instruktory a zdravotníky.
Velmi rádi Vám ovšem zajistíme pouze dopravu a ubytování v jednom z našich objektů nebo i jednodenní zážitkový program na Vaší škole v přírodě. Připravíme veškeré potřebné dokumenty, vše nahlásíme na hygienu a u lékaře. Vy se o nic nemusíte starat!

Jsme také vzdělávacím střediskem s akreditací MŠMT.

Objekty
Naše objekty jsou pečlivě vybrané a spolupracujeme pouze s těmi, které mají kladné reference a zpětné vazby od škol, které objekt navštívily.(více o našich objektech v sekci Kam jezdíme.)

Doprava
Naše autobusy splňují všechny předepsané normy EU (bezpečnostní pásy, pojištěním sedadel a zavazadel, klimatizací atd.).

Program na našich ŠvP
Každoročně připravíme program pro více než 10 000 dětí. Tento program potom provází celý pobyt. Programy jsou tematicky rozděleny dle zaměření, cíle a věku dětí. Snažíme se, aby programy byly smysluplné a aby si děti z nich kromě zážitků odnesly i něco navíc. Více o programech v sekci ŠvP.

RÁDI PRO VÁS PŘIPRAVÍME I JEDNODENNÍ ZAŽITKOVÝ PROGRAM NA MÍSTĚ VAŠÍ ŠKOLY V PŘÍRODĚ!!!

Kvalifikovaní instruktoři
Na výběru našich instruktorů si dáváme velmi záležet. Kritéria jsou přísná a téměř každý z vybraných instruktorů projde výběrovým pohovorem, školením a testem. Dále nám dokládají lékařskou prohlídku.

Instruktoři jsou pravidelně školeni našimi odborníky a připravováni na práci s dětmi.
Účastní se našich seminářů, mezi něž patří i akreditovaný kurz MŠMT – Vedoucí dětských kolektivů.

Ve většině případů se jedná o absolventy VŠ nebo vybrané studenty se zkušenostmi s prací s dětmi.
Instruktoři na našich pobytech:
     -  Mají děti na starosti od 13 hodin do večerky.
      - Nejedná se o „vychovatele, kteří děti pouze „hlídají“. Naopak! Po celou dobu jim zajišťují smysluplný program, který je veden v duchu schváleného tématu.
      - Kromě zajištění programu působí po celou dobu na děti ve výchovně vzdělávacím procesu.

Materiální vybavení na našich pobytech
Disponujeme veškerým používaným sportovním, výtvarným i tematickým vybavením. Nemusíte s sebou nic vozit!

Věříme v pohyb a čas strávený na čerstvém vzduchu.
Odpolední aktivity jsou převážně sportovního zaměření a probíhají v přírodě, která je to nejcennější, co můžeme dětem dát.

KVALITNI INSTRUKTOŘI A SMYSLUPLNÝ PROGRAM JSOU DVA DŮLEŽITÉ STAVEBNÍ PILÍŘE NAŠICH POBYTŮ.