O nás

Možná nás již znáte ze školních pobytů, odkud jsme přivezli spoustu Vašich dětí s úsměvem na tváři. Naše práce hovoří za vše a jsme na to hrdí.
Dovolte nám představit se pro ty z Vás, kteří jste o nás možná pouze slyšeli nebo je to poprvé, kdy se o nás dozvídáte.

NAŠE ČINNOST PRO DĚTI SE ROZDĚLUJE DO TŘÍ SEKCÍ:

Pobyty pro školy (www.pobyty-pro-skoly.cz)
Náš tým již 10 let zajišťuje pro děti ze základních, mateřských a středních škol pobyty v přírodě, adaptační a lyžařské kurzy a jednodenní výlety. Každoročně připravíme program pro více než 10 000 dětí.
Naše spolupráce se školami nespočívá pouze v zajištění ubytování a dopravy, ale především v zajištění kvalitního a plnohodnotného programu během celého pobytu formou zážitkové pedagogiky, který vedou naši instruktoři spolu s vedoucími a zdravotníky.

Příměstské tábory (www.prazdniny-v-praze.cz)
Jsme největším organizátorem příměstských táborů v Praze s návštěvností cca 6000 dětí za léto.

Jednodenní zážitkové akce
Pro širokou veřejnost, pro městské části ale i firemní klientelu organizujeme sportovní dny.

Věříme, že si vyberete z naší nabídky a setkáme se spolu ještě v tomto nebo příštím školním roce.

Váš Sportlines