TEPFactor

CHOTILSKO

Originální výlet pro školy

Pondělí - Čtvrtek od 09:00 do 13:00

V TEPfactoru je především cesta cílem! Nejdůležitější je si užít zábavu, pobavit se, zažít netradiční akci, uvolnit se a zahrát si. Nemusíte se bát ani pavouků, klaustrofobie, nebo toho, že nejste sportovní typ.

Herní úkoly si vyberete dle svého gusta a kondice bez nutnosti splnit vše. Záleží jen na vás, jakou strategii zvolíte a kde budete chtít začít a kde skončit. Herní úkoly můžete řešit v libovolném pořadí. Na každý úkol máte neomezený počet pokusů.

V TEPfactoru dostaneme vaše děti od virtuálního světa počítačových her a televizí do prostředí, které jim nabídne možnosti se realizovat v těchto kategoriích úkolů:

a to vše za pomoci týmové spolupráce – Bez týmu to nejde!

Naučíme děti bojovat za jejich kamarády, pomáhat slabšímu jedinci a nevzdávat se těsně před cílem. Prohloubíme v dětech sportovního ducha a to vše ve zdravém duchu soutěžení. Naučí se respektu, pokoře a úctě k vítězi.

Chotilsko

říjen - březen / 9:00 - 13:00 2 hodiny 3 hodiny 4 hodiny Poznámka
Základní školy 299,- 349,- 399,- cena bez dopravy
Střední školy 359,- 409,- 459,- cena bez dopravy

duben - červen 8:30 - 11:30 11:00-14:00   Poznámka
Základní školy 379,- 379,-   cena bez dopravy
Střední školy 409,- 409,-   cena bez dopravy

Výše uvedené ceny jsou bez dopravy.

V ceně je 30 minut úvodu s animáteorem a 2,5h hry.