nerozhoduje
Specifikace ubytování:

penzion Arnika

[icon-1830.jpeg]
Se společným sociálním zařízenímMístnosti na učeníWiFi
Popis výletu:
Dobrý den rodičové ZŠ Kolín. Vytvořili jsme pro Vás podstránku penzionu Arnika, abychom Vám co nejvíce přiblížili tento objekt a snad i uklidinili Vaše pochybnosti ze změny objektu...

- během týdne zde přibudou i fotky kopií zprávy KHS a rozboru vody

- ubytování: pokoje jsou bez paland s dostatkem prostoru pro každého ubytovaného (viz. foto)

- matrace: obec má objekt ve správě od roku 2007 a během té doby k nákupu nových matrací nedošlo. Nicméně jsou po každé sezoně z hygienických důvodů čištěny!

- hygiena a voda: objekt je napojen na obecní vodovod, který je kontrolován pravidelně několikrát za rok - rozbor vody bude taktéž ve fotogalerii

- sociální zařízení:
v patře:
dívky 2 WC + 2 sprchy,

kluci 1 WC + 2 mušle + 1 sprcha,

učitelský dvojpokoj 1WC+sprcha

přízemí:
dívky 3 WC + 2 sprchy

kluci 2 WC + 3 mušle + 2 sprchy

marodka 1WC+sprcha

učitelský dvojpokoj 1 WC + sprcha

suterén: 1 WC

- rozpočet: na internetové stránky zvěřejňovat z rozhodnutí vedení společnosti nebudeme, ale zájemci mě ohledně tohoto mohou kontaktovat na emailu havrlik@sportlines.cz

Nicméně bych rád upřesnil, že částka 250,-/noc, kterou uváděl jeden tatínek zahrnuje pouze ubytování. Na internetových stránkách objektu se pak v tabulce výše píše, že bude k ceně kalkulována navíc cena za plnou penzi ve výši 120,- nebo 170,- podle věku dětí (limitní je věk 10 let) (www.arnika-krkonose.webnode.cz/sluzby/rezervace-cenik/)

Děkuji Vám, že věnujete čas připravované škole v přírodě a není Vám lhostejné, kam děti pojedou. Snad Vás naše setkání a vytvoření podstránky objektu trochu uklidnilo a budeme Vám moci dokázat, že se o děti umíme postarat a připravit pro ně zajímavou a zábavnou školu v přírodě.

Pokud budete cokoliv potřebovat, obraťte se na mě kdykoliv ... na shledanou, Martin Havrlík

---------------------------

Poloha:

Penzion Arnika se nachází v malebné krajině západních Krkonoš v obci Jestřábí – Vítkovice.

Ubytování:

2 - 7 lůžkové pokoje s vlastním i společným sociálním zařízením

Vybavení:

jídelna, společenská místnost/herna/ učebna, ohniště, travnatá rovná plocha v okolí areálu

Okolí:

výlety do okolí - pěšky i busem  - Horní Mísečky, Jilemnice, Vrchlabí apod.

Počet lůžek: 76
Kraj: Krkonoše